התחבר דרך פייסבוק

פסטיבל הרגאיי הגדול בירושלים חוזררכישת כרטיסים
עיר תאריך שעה מיקום ההצגה

מידע אודות המופע
פסטיבל הרגאיי הגדול בירושלים חוזר

אחרי שבשנה שעברה היתה ההופעה של זיגי מארלי אחד האירועים המרגשים של הקיץ, אירוע הרגאיי הענק חוזר לגן סאקר בירושלים עם הופעה של יקיר ישראל Alpha Blondy המיתולוגי וביקור ראשון בארץ של זמר הרגאיי האגדי מג'מייקה Barrington Levy . עוד צפויים אמנים בינלאומיים נוספים ומפתיעים.

אלפא בלונדי, נחשב לבוב מארלי של אפריקה ואף הקליט אלבום עם להקתו המיתולוגית של מארלי The Wailers. אלפא בלונדי שר בצרפתית, אנגלית ודיולה, שפה המדוברת בחוף השנהב וידוע כאוהד ישראל ואף שר בעברית ובערבית, ב 1986 הקליט יחד עם הוויילרז את האלבום החשוב "Jerusalem". שיריו עוסקים בפוליטיקה, בחופש ובשאיפה לשלום, ובחלקם מביע הזמר אהבה גדולה לישראל וליהדות (עם אלבומים כמו "ירושלים", "מצדה", ו"יצחק רבין"). זו הופעה ראשונה שלו בישראל מזה כ 20 שנה והוא נרגש מאוד לחזור. אלבומו האחרון "vision" יצא ב2011.

בארינגטון לוי הג'מייקני נחשב לאחד מפורצי הדרך במעבר בין הרגאיי המסורתי לדאנסהול המודרני. את הקריירה שלו החל לוי כשהיה בן 12 בלבד ולא עבר זמן רב עד שקול הזהב שלו התגלה ע"י המפיק האגדי הנרי "ג'ונג'ו" לואס וסימן אותו ככוכב העולה של ג'מייקה. לוי החל לשחרר להיטים בקצב מסחרר, מגובה בסאונד שמן ואימתני של 'הרוטס ראדיקס' והיה לאחד האמנים המשפיעים והמצליחים ביותר גם מחוץ לז'אנר. להיטיו הרבים וקולו המיוחד סומפלו באינספור סינגלים ורמיקסים. ההופעות של בארינגטון לוי הן חוויה בפני עצמה, כשהקול והאנרגיה האדירה שלו פוגשת את מקצבי הראב א דאב האקזוטיים- התוצאה היא תענוג צרוף.

כמו בשנה שעברה גם השנה יציג הפסטיבל את ההפקה הייחודית "אמנים שרים zion"
בניהולם המוזיקלי של שלומי אלון (הדג נחש) וסאבו.
יופיעו שורה של מוזיקאים מקומיים ששמותיהם יתפרסמו בהמשך
בשנה שעברה הופיעו יובל בנאי, מוקי, קרולינה ועוד

Zion Reggae Fest הוא אירוע הקיץ המרכזי לצעירים בירושלים אחרי שבשנה שעברה זכה להצלחה מרובה בזכות השילוב בין מחירי כרטיסים נמוכים במיוחד, האווירה המיוחדת של גן סאקר והאנרגיות המרגשות של הרגאיי בציון, הלא היא ירושלים. מהשנה שעברה זכור במיוחד הדואט המצמרר של זיגי מארלי עם קרולינה. גם השנה צפויים שיתופי פעולה מפתיעים

משתתפים:
ALPHA BLONDY - חוף השנהב
BARRINGTON LEVY - ג'מייקה
אמנים שרים ציון - מופע מיוחד

 
מפת הגעה
חיפוש מהיר
שם המופע:


לפי תאריך:


אזור: