התחבר דרך פייסבוק

שתי הופעות ג'אז חופשי של וולדימיר וולקוב עם סלבה גנלין ואסיף צחררכישת כרטיסים
עיר תאריך שעה מיקום ההצגה

מידע אודות המופע
שתי הופעות ג´אז חופשי של וולדימיר וולקוב  עם סלבה גנלין ואסיף צחר

פתיחת דלתות במועדון "לבונטין 7" ב-19:30

 שניים מהאומנים הבולטים ביותר בסצנת הג'אז החופשי בישראל נפגשים עם נגן קונטרבס מפורסם מרוסיה.

ההופעה תתחיל בדואט של וולקוב וגנלין. השניים כבר מנגנים יחד במשך שנים רבות בארץ ובפסטיבלים בחו"ל, והוציאו לאור האקלטות משותפות. מאמר על ההופעה של השניים בפסטיבל הג'אז בתל אביב 2007:
 לאחר ההפסקה, יעלה לבמה דואט של וולקוב וצחר. זאת ההופעה המשותפת השניה שלהם, הראשונה התקיימה בחודש פברואר, והיתה כל כך מוצלחת שמוזיקאים החליטו להמשיך את שיתוף הפעולה.
האינטראקציה, הפתיחות והנועזות של המוזיקאים המשתתפים יוצרות ציפייה למופע מפתיע ומרתק

וולדימיר וולקוב (רוסיה) - יליד 1960, מוסיקאי ומלחין אוונגרד-ג'אז רוסי מפורסם, נחשב לנגן הבס הבכיר ברוסיה בתחום הג'אז החופשי. חובבי התחום מכירים היטב את עבודותיו הרבות עם יוצרים בינלאומיים בז'אנרים מגוונים מאוד של מוסיקה - מבארוק ועד לרוק. וולקוב השתתף בפסטיבלי ג'אז רבים ברחבי העולם, ומוביל את הפרוייקט העצמאי "ולקוב-טריו". הוא הופיע גם מספר רב של פעמים גם בישראל. סגנון נגינתו מאוד אקספרסיבי ומקורי.

וצ'סלב גנלין - יליד 1944 , מוסיקאי מודרני נולד וגדל ברוסיה ובה הופיע עם הרכב הג'אז המצליח ''טריו גנלין''. הוא עלה לישראל בסוף שנות ה - 80, וכבר אז היה בעל קריירה פורצת דרך ובעל שם עולמי בתחום. מזה 20 שנה הוא מופיע בישראל וכל קונצרט שלו הוא אירוע חדש, שעד לרגע תחילתו שאף האמן עצמו אינו יודע מה יקרה בו.

אסיף צחר, ישראלי החי בניו יורק מזה 18 שנה, סקסופוניסט בעל צליל וסגנון ייחודיים הנחשב לאחד היוצרים הצעירים הבולטים בתחום, שעד כה הקליט עם שמות גדולים בתחום הג'אז החופשי. ממקימי ה- Vision Festival, Hopscotch Records, וממייסדי מועדון לבונטין 7 בתל אביב.

משתתפים:
וולדימיר וולקוב (רוסיה) - קונטרבס
סלבה גנלין - פסנתר, קלידים וכלי הקשה
אסיף צחר - סקסופון טנור, קלרינט בס

 
מפת הגעה
חיפוש מהיר
שם המופע:


לפי תאריך:


אזור: