התחבר דרך פייסבוק

Jethro Tull - Ian Anderson's - Thick As A Brick 2רכישת כרטיסים
עיר תאריך שעה מיקום ההצגה

מידע אודות המופע

ב-1972 כתב אנדרסון את אלבום הרוק הקלאסי הפרוגרסיבי ""Thick As A Brick. הכתיבה יוחסה לילד פיקטיבי בשם: ג'ראלד בוסטוק, שהוריו, כביכול, שיקרו לגבי גילו. האלבום זכה להצלחה רבה במדינות רבות בעולם. כיום, 2012, ג'ראלד בוסטוק בן 50 ובאלבום ההמשך: "Thick As A Brick 2" נוכל לצפות בשינויים בחייו של בוסטוק, הפיתולים האפשריים, הגורל וההזדמנויות.. ולא רק אצלו, גם אצלנו, איך חיינו מתפתחים ומשתנים דרך מפגשים אקראיים שבזמנו נראו לנו לא משמעותיים.

אנררסון, בליווי מוסיקאים נוספים, ייקחו אותנו למסע, כאשר בחלק הראשון ינוגן האלבום משנת 1972 במלואו ובחלק השני חלקו השני של האלבום. מובטחת גם התייחסות לקטעים מוכרים ואהובים מהרפרטואר של הלהקה מכל הזמנים.

עוד על הבמה: John O’Hara (keyboards), David Goodier (bass), Florian Opahle (guitar) Scott Hammond (drums)

Jethro Tull הוקמה ב-1967. מה שהחל כהרכב בלוז-רוק הפך ללהקת רוק מתקדם, כאשר מנהיגה הבלתי מעורער הוא הסולן, החלילן, הגיטריסט, המשורר והמלחין: איאן אנדרסון. ייחוד הלהקה טמון בשילוב בין הסגנונות המוסיקליים השונים בתכלית: קלאסי, פולק אנגלי מסורתי, מוסיקה קלטית, רוק, בלוז וג'אז. ""Thick As A Brick הוא, ללא ספק, יצירת המופת של הלהקה. אלבום קונספט שנשמר היטב לאורך שנים רבות וזכה לשבחים מצד

 
מפת הגעה
חיפוש מהיר
שם המופע:


לפי תאריך:


אזור: