התחבר דרך פייסבוק

התזמורת של גלן מילר בניהולו של וויל סאלדןרכישת כרטיסים
עיר תאריך שעה מיקום ההצגה

מידע אודות המופע

בהתאם למסורת בת עשרות השנים, כל הופעה שלהם מתחילה מ-"סרנדת אור הירח" – הקומפוזיציה האגדית שמיסטר גלן מילר חיבר בכבודו ובעצמו ופרנק סינטרה היה אחד ממבצעיה המפורסמים. כרטיס הביקור שלהם הוא הסאונד הייחודי שלא ניתן לייחס לאף ביג-בנד בעולם. וויל סאלדן מילא אחר מצוות קודמו הדגול גלן מילר שהאמין כי כל מנהל תזמורת חייב לשאוף לכך שאת הסאונד שלו יזהו כבר למשמע התווים הראשונים.

ואכן, את הביג בנד של וויל סאלדן מזהים מיד – לפי השילוב הססגוני והמנצח של קולות הקלרינט וארבעת הסקסופונים (שני אלטים ושני טנורים).

וויל סאלדן מנהל את אחת משלושת הלהקות בעולם שלהן רישיון רשמי להשתמש במותג "התזמורת של גלן מילר". זכות הכבוד הזו וגם השם "התזמורת של גלן מילר באירופה" הוענקו לסאלדן בבירת הסווינג העולמית – בברודווי, בשנת 1990.

גלן מילר ייסד את הביג בנד שלו ערב פרוץ מלחמת העולם השנייה, בשנת 1937. התזמורת עשתה חיל והדהדה בכל העולם, בין השאר, בזכות הסרט "סרנדת עמק השמש" (Sun Valley Serenade) – ההמנון האמריקני לחיי השאננות שהושר ונרקד לצלילי הג'אז על קצה תהום המלחמה. לאחר מותו הטראגי והמסתורי של מילר (מטוס בו הוא טס נעלם ממסכי המכ"מים מעל תעלת למאנש ומאז לא נמצא לו זכר) הלהקה חוותה מספר גלגולים, החליפה מנהלים, ועם הזמן צברה גם שתי אחיות תאומות, שתזמורתו של וויל סאלדן היא אחת מהן.

הפרפקציוניזם המפורסם של וויל סאלדן מתקיים לצד נגישות בלתי רגילה שלו לקהל – הוא תמיד מוכן לפטפט עם מעריצי הלהקה הרבים, הוא תמיד ימצא זמן לחלק כמה חתימות, ואילו על הבמה, אפילו בהופעת גאלה גרנדיוזית, הוא פונה באופן אישי לכל צופה וצופה. הביג בנד כולו, המורכב מסולנים בלבד, מנגן אך ורק בשבילך את הלהיטים הגדולים של הסווינג משנות ה-30 וה-40.

 
מפת הגעה
חיפוש מהיר
שם המופע:


לפי תאריך:


אזור: