התחבר דרך פייסבוק

מופע הקרח של איליה אברבוךרכישת כרטיסים
עיר תאריך שעה מיקום ההצגה

מידע אודות המופע

המנחה בשתי שפות רוסית ועברית.

בתוכנית ההופעה, קטעים נבחרים של פרויקט גביע המקצוענים, בביצועם של מחליקים מפורסמים ואהובים בכל העולם: טטאינה נבקה, רומן קוסטומרוב, אוקסנה דומנינה, מקסים שבלין, מריה פטרובה, אלכסי טיכונוב ועוד.

הפרויקט נוצר בשנת 2007 , ושודר בערוץ הראשון של טלוויזיה רוסית, בימי שבת. הרעיון שעמד מאחורי התוכנית, היה לשלב בהחלקה אומנותית לא רק מקצוענים בתחום אלה גם  כוכבי קולנוע, זמרים ואפילו רקדני בלט. התוכנית זכתה לרייטינג מאוד גבוהה, וקהל רב במשך כל העונה ו6 שנים בהמשך עקב אחרי הפרויקט.

בשנת 2012 איליה אברבוך, אלוף אולימפי בהחלקה אומנותית, כוריאוגרף ומחליק מבריק, הציע רעיון חדש לתוכנית החלקה, בה יופיעו רק מקצוענים ויתחרו אחד עם השני. התוכנית, כמו בכל פעמים הקודמות זכתה לרייטינג גבוה וביקורות גבוהות ביותר מקהל ומבקרים רבים. כל ריקוד שילב בתוכו, טכניקת ביצוע של מקצוענים וכוריאוגרפיה מדהימה של איליה אברבוך. שבמשך כל שנות הפרויקט, הפתיע את הקהל עם הפקות חדשות ורעיונות חדשים, אותם שאב מהדמיון והמקצועיות שלו.

הפעם הקהל הישראלי, יזכה לחוויה בלתי נשכחת, לראות את כל אלופי העולם ואלופים אולימפיים הרוסיים על הבמה אחת. לכן, תמהרו להבטיח את מקומכם בחגיגה של ריקוד, מוסיקה ויופי.

 
מפת הגעה
חיפוש מהיר
שם המופע:


לפי תאריך:


אזור: