התחבר דרך פייסבוק

בלט לה טרוויאטהרכישת כרטיסים
עיר תאריך שעה מיקום ההצגה

מידע אודות המופע

הכוריאוגרף הארגנטינאי הנודע אינאקי אולרזאגה מביא לבמה את הגרסה הייחודית שלו לאופרה האהובה לה טרוויאטה מאת ורדי, במופע בלט מרהיב.
לה טרוויאטה האופרה מאת ורדי שנכתבה על פי ספרו של אלכסנדר דיומא "הגברת עם הקמליות" הפכה לאחת האופרות האהובות וזכתה לגרסאות רבות, על הבמה ועל מסך הקולנוע עתה מביא הכוריאוגרף אינאקי אורלזגה גרסת בלט בביצוע רקדני בלט קונסיירטו.
את המוסיקה לאופרה עיבד לעיבודים סימפוניים לואיס גורליק.

את הבלט לה טרוויאטה יצר אורלזגה ב2010 ומאז הופיע הלהקה עם היצירה בכל רחבי העולם. כמו כן הציגה הלהקה חלקים מן היצירה על במה מיוחדת שהוצבה באחת הכיכרות הראשיות בבואנוס איירס וביחד עם תזמורת בית האופרה קולון רקדנו הרקדנים את הכוריאוגרפיה המרגשת לעיני 18 אלף צופים.
בגרסת הבלט של לה טרוויאטה עשרות משתתפים להם נתפרו מגוון תלבושות ונבנתה תפאורה עשירה.

אינאקי אורלזגה הינו אחד הרקדנים הבולטים בעולם המחול העולמי שיצאו מארגנטינה.
הוא החל לרקוד בעיר הולדתו לה פלאטה בגיל 8 , מהר מאד עבר ללמוד בבית הספר לבלט שליד תיאטרון קולן המפורסם בבואנוס איירס. ולמד בבית הספר של תיאטרון המחול האמריקאי. לאחר תקופה קצרה בתיאטרון המחול בלה פלטה, הפך לרקדן ראשי בבלט של תיאטרון קולון. בלהקה רקד מספר שנים. ב1995 הוזמן לרקוד בבלט המלכותי הבריטי שם רקד כרקדן ראשי עשר שנים. ב-2005 הוזמן להיות רקדן ראשי אורח בבלט הלאומי ההולנדי.
אורלזגה רקד בכל הבלטים הבולטים ברפרטואר העולמי ועבד עם טובי היוצרים. כוריאוגרפים רבים באירופה ובארגנטינה יצרו יצירות במיוחד עבורו. הוא זכה בפרסים רבים בתחרויות, ועבור הופעותיו, העיר לה לפטה העניקה לו אזרחות כבוד.

את בלט קונסיירטו הקים ב 1998 במטרה להביא בלט קלאסי ברמה גבוה לכל רחבי ארגנטינה.
הלהקה פועלת לגילוי כישרונות רבים הן רקדנים והן כוריאוגרפים. במקביל להעלאת יצירות מן הרפרטואר הקלאסי מזמינה יצירות מאת כוריאוגרפים בני זמננו המתמחים בבלט קלאסי וניאו קלאסי.
זו הלהקה הפרטית היחידה בארגנטינה המופיעה באופן קבוע בתיאטרון קולן היוקרתי בבואנוס איירס ומסיירת בכל רחבי המדינה ובאולמות הבולטים ברחבי אירופה וארצות הברית.
אינאקי אורלזגה הוא המנהל הכללי והמנהלת האמנותית היא ליליאן גיובינה. רקדנית ומורה שהחלה את דרכה בבלט של לה פלטה, והפכה למורה מבוקשת, הגברת גי'ובינה עבדה שנים רבות כמדריכתו של אורלזגה ובעקבות העבודה איתה הוא זכה ברבים מן הפרסים שלו.


כוריאוגרף:
אינאקי אורלזאגה
מוסיקה: ג'וזפה ורדי
עיבודים סימפוניים: לואיס גורליק

 
מפת הגעה
חיפוש מהיר
שם המופע:


לפי תאריך:


אזור: