התחבר דרך פייסבוק
עמוד אומן
דיסקוגרפיה
תמונותמילים לשיר מה כבר עשיתי

   
מילים: ע לחן: ע

שתף

רוצה להיותאיתך נהיה מאושרים להתוודות מולך על כל החטאים כי אין לי כוח לברוח זה הלב שלא נותן לי לשכוח מה כבר עשיתי אני רק רציתי אותך לאהוב למה החלטת לעזוב אותי.

מה כבר עשיתי אני שואל היא לא עונה ומתחילה להתבלבל מסתכל אל תוך עיניה היא מסתכלת עלי מבטה עובר דרכי כאילו אני לא חי מרכינה את ראשה אני שם את ידיי על פניה מזיז את שיערה רואה דמעה וזה קורע היא ממשיכה לדבר אנלא שומע דבר כנראה בגלל הרעש של הלב שלי נשבר זה נגמר היא אמרה בעדינות אותי עוטפת מראה לי את גבה לאט לאט היא מתרחקת נעלמת אי אפשר לעצור את הדמעות כי אין כזה דבר גיבורים ברגשות הדמעות עולות והכאב מתגבר מה יקרה אם אראה אותה עם מישהו אחר מדבר אל עצמי מה לעשות ולא עולה דבר רק להשלים עם העובדה שזה נגמר.

רוצה להיות איתך נהיה מאושרים להתוודות מולך על כל החטאים כי אין לי כוח לברוח זה הלב שלא נותן לי לשכוח מה כבר עשיתי אני רק רציתי אותך לאהוב למה החלטת לעזוב אותי.

להיות איתך רק שלך אנלא הולך לרגע לאהוב אותך כל כך ולא לחשוב על פגע מרגיש כל פעם לחץ בחזה כששמך עולה אלוקים בבקשה אני רוצה לצאת מזה אה מתקדם כמו רכבת בלי מסלול חסר תחליט כמו לזרוק למדורה בול עץ חלול ויש מבול של דמעות מסביב לעולם אבל דמעה אחת שלך יקרה מכולן .

מה כבר עשיתי אני רק רציתי שתהיי המאושרת מכולן והלוואי שיכולתי לעצור את הזמן אין משפט שיסביר ואין מילה שתאמר עד כמה את עשית אותי מאושר מקווה שתחכי לי שם בצד ואני אחכה לך כאן עם העט שלי ביד .

גם לי זה צורב לראות אותך עוזב תבין שלא קיימת אהבה ללא כאב הבטחת לי עולם היית לי מושלם הקסם נעלם אולי הוא לא היה קיים בכלל הכל הפך להיות לי מעורפל תבין זה לא אתה זה לא אני זה הגורל .

רוצה להיות איתך נהיה מאושרים להתוודות מולך על כל החטאים כי אין לי כוח לברוח זה הלב שלא נותן לי לשכוח מה כבר עשיתייייי אני רק רציתי אותך לאהוב למה החלטת לעזוב אותי ...

תגובות מה אתם חושבים על השיר?

קליפ של השיר מה כבר עשיתי


הופעות קרובות של ע
תאריך מקום
31.01.12 מדיטק חולון
04.02.12 מועדון שבלול jazz
11.02.12 מועדון שבלול jazz
18.02.12 מועדון שבלול jazz
18.02.12 מנזר השתקנים, לטרון
03.02.12 תיאטרון תמונע
04.02.12 ברלה מיוזיק קלאב
04.02.12 ארט בר - Art Bar
18.02.12 ברלה מיוזיק קלאב
03.02.12 קפה בר - אברם