התחבר דרך פייסבוק
עמוד אומן
דיסקוגרפיה
תמונותיוסי עדן


יוסי עדן (נולד בבני ברק ב-9 במרץ 1976) הוא זמר ישראלי ששר בסגנון מזרחי וטורקי.

עדן גדל פרדס כץ במשפחה חד הורית וכיום מתגורר ברמת גן. עדן כותב שירים ושר מגיל צעיר ולאחר הצבא החל להקליט אלבומים. בתחילה הוא פנה לזמרים במטרה שישירו את שיריו, ואלה סירבו מכיוון שלא היה מוכר. לכן החליט להפיק את האלבומים בעצמו. חברת "רותם הפקות" היו אלה שהפיקו לו את האלבום "היא לא אוהבת", ולאחר מכן אלבומים נוספים שאת רובם הלחין, אך את כולם הוא כתב.

בשנות ה-90 עדן נחשב לאחד הזמרים המצליחים בז'אנר "שירי הדכאון" כדוגמת אבי ביטר. הוא הופיע במועדונים רבים בתפוסה מלאה, עם נושאי שירה בולטים הנוגעים בקשר בין גבר לאישה. מרבית שיריו עוסקים באהבה בכלל, ובאהבה נכזבת ובבגידה בפרט.

עדן היה שדר ברדיו הפיראטי "גלי הים התיכון". והוציא במהלך הקריירה כ-15 אלבומים. בשנת 2009 סיפר בראיון כי פרש מעסקי המוזיקה וכיום הוא משמש כיועץ השקעות, אומנם מאז הוא משחרר מדי פעם סינגלים כדוגמת, "חזרי אליי" שיצא באוקטובר 2010.


This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news

mako
יוסי עדן בדרך לקאמבק An error occurred. An error occurred. An error occurred.
mako
... ☆ את ההצלחה של יוסי עדן, עשרות אלפי המעריצים עדיין זוכרים. הבחור הצעיר מרמת גן ששיריו שודרו ברדיו, גרם לילדי ישראל של שנות ה-90 להתאהב בו. "תופעה שמעולם לא הכרתי כמותה בכל שנותיי במוזיקה הים תיכונית", אמר רוני רותם, שהיה מבכירי המפיקים בישראל ועבד איתו. היום, 13 שנה אחרי שפרש, יוסי מכריז על חזרתו. "החלטתי שזה הזמן לחזור למעריצים הישנים ולמעריצים החדשים, שעוד לא נולדו כשהוצאתי את האלבום הראשון". "המכתב", "ספרי לי ילדה", "סולח", "אבא לא מבקר" ו"משחקת בי בלי רחמים", אלה הם רק חלק מלהיטיו של עדן. "את ...


ynet ידיעות אחרונות
הגענו עד לרמטכ"ל: יוסי מדמוני על "מקום בגן עדן"
ynet ידיעות אחרונות
"מקום בגן עדן" מתאר עשורים מכוננים בהיסטוריה של מדינת ישראל רבת הניגודים והתהפוכות - וגם בחייו של הגיבור, הקצין אותו מגלם אלון אבוטבול. "הקונפליקט בין הדת לחילוניות הוא קונפליקט אישי שלי, וגם של כל העם", טוען יוסי מדמוני הבמאי, וגם מספר על מעורבתו של צה"ל על הסט ומדוע סצנות האקשן נשארו מאחור. אמיר בוגןפורסם: 25.02.14 , 13:59. לאורך 117 דקות של סרטו החדש "מקום בגן עדן" מנסה הבמאי יוסי מדמוני לכנס לא פחות מארבעה עשורים בתולדות מדינת ישראל מלאת הניגודים, שהם גם ארבעים שנה בחייה הבוגרים של הדמות הראשית ...

ועוד »