התחבר דרך פייסבוק
עמוד אומן
דיסקוגרפיה
תמונותאיתי לוקץ'


איתי לוקץ או לוקץ' (נולד ב-2 במרץ 1985) הוא זמר, שחקן, ראפר וקומיקאי ישראלי, שזכה לפרסום בזכות סאטירות YouTube שונות שהוציא ודמותו הייחודית.

לוקץ' החל את דרכו כראפר עצמאי, ובשנת 2004 הצטרף לקולקטיב ההיפ הופ "פי. אר טרופרז", בו היו חברים גם נועה פארן, אורטגה, פלד והראפר קלין (השחקן אנטון אוסטרובסקי).

בשנת 2006 השתתף באלבומם של הדג נחש, "בעזרת הג'אם", בשיר "להביא את המכה" שהיה לשיר ההיפ הופ הארוך ביותר שהופק בישראל.

בשנת 2008 עם פירוק הפי. אר טרופרז הוציא את אלבום הבכורה שלו "לא דובים ולא יער", אותו הפיק לו גדי חינקיס, יוצא להקת פרברים רפיוג'יז. את האלבום אייר אמן הקומיקס גבריאל בן משה. לשיר "שיר נפלאפי" מהאלבום, נעשה קליפ אנימציה על ידי אסף בילט. האלבום הופץ על ידי חברת היי פייבר הפקות באמצעות היי פידלטי בישראל, וחברת The Orchard, ברחבי העולם.

בין השנים 2006-2009 השתתף לוקץ' בפרסומות שונות. בשנת 2008, עם השקת אתר "MTV ישראל" קיבל לוקץ' תוכנית אינטרנטית בשם "לוקץ' הולך לאכול", בה הגיש ביקורות מסעדות.

בסוף 2009 פרסם ב-Youtube קליפ פרודיה שכונה "ענת בנאי". השיר זכה לכחצי מיליון צפיות ובעקבותיו החל לוקץ' להוציא קליפים סאטירים שונים.

בשנת 2010, בעקבות הצלחת הקליפים הסאטירים שלו, שר והלחין לוקץ' את שיר הנושא לסדרה "חסמבה דור 3". בתחילת 2011 קיבל לוקץ' פינה קבועה לקליפים הסאטיריים שלו בערוץ "ביפ" בתוכנית המעבדה.

ביולי 2011 הוציא אלבום שני בשם "פלטינה" בהפקתו של אורי שוחט. לוקץ' מנה את "דה לונלי איילנד", טי-פיין וליל ויין כגורמים שהשפיעו עליו ביצירתו של אלבום זה.‏[1]שירים
ש


This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news