התחבר דרך פייסבוק
עמוד אומן
דיסקוגרפיה
תמונותאילנית


ערך זה עוסק בזמרת. אם התכוונתם לבעל החיים, ראו אילניתיים.

אִילָנִית (נולדה ב-17 בספטמבר 1947 בתל אביב) הוא שם הבמה שבו הופיעה והתפרסמה הזמרת חנה דרזנר, הפעילה מאמצע שנות השישים ואשר הייתה פופולרית במיוחד במהלך שנות השבעים.

אילנית היא אחת הזמרות הפופולריות ביותר בישראל מאז סוף שנות השישים. היא הקליטה יותר מ-600 שירים ויותר מ-30 אלבומים רבי מכר. היא זכורה כחלק מהצמד "אילן ואילנית", שהקים האמרגן שלמה צח ("אילן"), שהיה לבעלה עד שנת 1973, וכן היא הזמרת הישראלית הראשונה שהשתתפה באירוויזיון עם השיר "אי שם" וזכתה במקום הרביעי, הישג מכובד למדינה שמשתתפת פעם ראשונה. סמלה המסחרי הוא שערה הארוך הבלונדיני. בין להיטיה נמצאים שירים רבים שהפכו לנכס צאן ברזל בזמר העברי: "כבר אחרי חצות", "רינגולי", "בשנה הבאה", "רק הירח", "אי שם", "שיר של יום חולין", "אהבתה של תרזה דימון" ועוד. אילנית הייתה לזמרת שזכתה הכי הרבה פעמים בתואר "זמרת השנה" (7 פעמים) עד היום.
הופעות קרובות של אילנית
תאריך מקום
01.02.12 מועדון אברקסס


mako
אילנית לוי חוגגת יום הולדת 35
mako
לא באמת חשבתם שאילנית לוי תציין את יום הולדתה ה-35 מבלי שום אירוע מיוחד, נכון? לוי ובן זוגה, אלירז שדה, מקפידים לשמור על מערכת היחסים שלהם הרחק מעין הפפראצי והתקשורת, שומרים על פרופיל נמוך ומתנהלים באינטימיות הרחק מתל אביב, וכך קרה גם במסיבת יום ההולדת של לוי. לוי ציינה יום הולדת 35 אבל החליטה לוותר על הפקת ענק, עמוסה באורחים ובסלבריטאים באחת המסעדות או להרים מסיבה ענקית, כפי שעושים מרבית מחבריה, ובחרה לחגוג את יום הולדתה באווירה אינטימית ועם המעגל הקרוב ביותר בסוף שבוע של בטן גב בצפון הארץ.


וואלה!
אלירז, תראה: אילנית לוי טסה בעקבות האהבה
וואלה!
רגע לפני שעלתה על מטוס, כדי לבחון את מה שהלב באמת רוצה במסגרת תכנית חדשה שמצולמת מעבר לים - מלכת היופי הנצחית אילנית לוי נתפסה כשהיא מגיעה לבדה לנתב"ג, בדרך לעוד קפיצה קטנה לחו"ל. וואלה! סלבס דופק מהיר. תגיות: אילנית לוי. אפליקציית חמ"ל. חדשות מתפרצות לפני כולם הורידו עכשיו הורידו עכשיו להורדת האפליקציה מ-Google Play להורדת אפליקציה מ-AppStore. וואלה! סלבס יום ראשון, 02 ביולי 2017, 00:02. שתף. אילנית לוי (יח"צ). היי פפראצוש, גם אתה מאוהב? אילנית לוי בנתב"ג (יח"צ). בשנים האחרונות, דמה שבכל פעם שבה אילנית ...


וואלה!
פאוור קאפל: אילנית ואלירז בדרך להנחות את האח הגדול?
וואלה!
יתכן כי אחד הזוגות הכי אהובים בתעשיית הבידור הישראלית עתיד לעשות שיתוף פעולה ראשון מסוגו, ואם הכל ילך חלק תראו אותם באינטראקציה מושלמת בקרוב על מסך הטלוויזיה שלכם. וואלה! סלבס זוג מנצח. תגיות: אילנית לוי · אלירז שדה · האח הגדול. אפליקציית חמ"ל. חדשות מתפרצות לפני כולם הורידו עכשיו הורידו עכשיו להורדת האפליקציה מ-Google Play להורדת אפליקציה מ-AppStore · ליהי עטר בכר יום שני, 10 ביולי 2017, 06:45. שתף. Error loading player: No playable sources found. by Taboola by Taboola · Sponsored Links Sponsored Links ...