התחבר דרך פייסבוק
עמוד אומן
דיסקוגרפיה
תמונותאייל גולן


אייל גולן (נולד ב-12 באפריל 1971) הוא זמר ישראלי, מהמצליחים שבזמרי המוזיקה המזרחית בישראל. כל אלבומיו, מלבד אלבומו הראשון, הגיעו למעמד אלבום פלטינה, ורובם נמכרו במאות אלפי עותקים. גולן תרם רבות לקידום ולהכרת המוזיקה הים-תיכונית בישראל. הוא היה הזמר המזרחי הראשון שזכה בתואר "זמר השנה" במצעד הפזמונים העברי השנתי של רשת ג', ושירו "דמעות" היה לשיר המזרחי הראשון שזכה בתואר "שיר השנה". בנוסף, גולן הוא הזמר המזרחי היחיד שנבחר לזמר השנה במצעד הפזמונים השנתי של גלגל"צ, ושירו "כשאחר" היה לשיר המזרחי שהגיע למקום הכי גבוה במצעד אי פעם (מקום שני). גולן הוא מהזמרים המצליחים ביותר מבחינה מסחרית שפעלו בישראל. בין הישגיו הרבים: מכירה של למעלה מ-3 מיליון אלבומים, מעל 4 מיליון הורדות סלולריות, ומכירה של למעלה משני מיליון כרטיסים להופעות שלו בכל העולם. כמו כן זכה בתארים רבים, בהם שש זכיות בתואר "זמר השנה", שלוש זכיות בתואר "שיר השנה" וזכייה בתואר "זמר העשור" במסגרת "פסקול העשור", פרויקט משותף של גלי צה"ל וערוץ 24.


הופעות קרובות של אייל גולן
תאריך מקום
18.02.12 האנגר 11

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news

הארץ
גיא פינס מציג: פייק־ראיון עם אייל גולן - דעות תרבות - הארץ
הארץ
פינס יכול להיות מראיין מושחז כשהוא רוצה, ולכן קשה היה להתעלם מהסלחנות שהפגין כלפי תשובותיו של גולן. לו היה נערך בערוץ אחר, עם מנחה שונה ושאלות צפויות פחות, ייתכן שהראיון היה בעל ערך עיתונאי.
מעריב | אייל גולן: "לא בקשר עם אבא שלי, מחקתי את שמו מתעודת הזהות"מעריב
אייל גולן: "יאן בכלל לא יודע שיש לו סבא"ynet ידיעות אחרונות

כל 5 הכתבות החדשות »

מעריב
בדרך לפריים טיים עוצרים אצל פינס: לראיון של אייל גולן היה אינטרס ברור
מעריב
אחרי הראיון 'אחד על אחד עם אייל גולן, מישהו כתב שגיא פינס מכר את נשמתו לשטן. רק שגולן הוא לא השטן, ונשמה לא הייתה בראיון הזה. היה אינטרס. ריהביליטציה של אייל גולן - כביסה עם מרכך שילבין את הזמר ה'כבר לא לאומי', לקראת חזרתו אל הפריים טוב. מעל הראיון ריחפה הוראה מדומיינת של מישהו מלמעלה. אין לי בעיה שיחזור, אני רק צריך לשמוע אותו אומר את המילים : "סליחה", "לוקח אחריות" ו"יותר זה לא יקרה" – לכו לעבוד על זה! גיא פינס מגיע בתפקיד הכומר, אבל פינס לא רק מקשיב, אלא גם מנסח בדיוק את מה שהוא רוצה לשמוע: "היה חסר ...