התחבר דרך פייסבוק
עמוד אומן
דיסקוגרפיה
תמונותריקי גל


ריקי גל בהופעה, 2011

ריקי גל (נולדה ב-7 ביולי 1950) היא זמרת ושחקנית ישראלית.


» לא


הופעות קרובות של ריקי גל
תאריך מקום
23.03.12 המשכן לאמנויות הבמה באר שבע
24.03.12 היכל הספורט נוקיה
30.03.12 יגור - תיאטרון יד למגינים
19.05.12 תיאטרון ירושלים לאמנויות הבמה


ynet ידיעות אחרונות
ריקי גל: "פרידה יכולה לגרום לי לרצות למות"
ynet ידיעות אחרונות
בגיל שנתיים הוריה של ריקי גל נטשו אותה ומסרו אותה למוסד. היא מספרת לד"ר אילן טל על ההשפעה של הנטישה על חייה, על הזכרונות הטובים שהיא מנסה לגייס ברגעים הקשים ועל האהבה שעזרה לה להתגבר על הדרך שעברה. פרק בסדרה "יד על הלב". ד"ר אילן טלפורסם: 05.07.17 , 08:51. X. by Taboola by Taboola · Sponsored Links Sponsored Links · Promoted Links Promoted Links . הרופא סירב לראות החולה בלילה – בבוקר הוא כבר מת. Undo. Kelley Blue Book · See How Much A 2017 Honda Accord Costs in HarringtonKelley Blue Book. Undo. DailyWealth.

ועוד »

נענע 10
הסיפור מאחורי אלבומי המופת הישראליים והפעם: "ריקי גל"
נענע 10
בשנות ה-70 ריקי גל נחשבה לאחת מכוכבות הפופ הבולטות בישראל: לאחר שהשתחררה מלהקת חיל הים (בה שירתה יחד עם שלמה ארצי ורבקה זהר), גל החלה להוציא לרדיו מספר שירי סולו, שאמנם זכו להשמעות נאות אך לא היוו את פריצתה המיוחלת. בסוף שנות ה-70, עת כיכבה במחזמר "בני בום" (שכלל בין השאר את להיטה הגדול "בני בני ילד רע") ולאחר שהקליטה את "לגור איתו" (לפסקול הסרט "דיזינגוף 99") ו"אמת או חובה" (בפסטיבל שירי הילדים) הפכה גל לפופ סטאר, אולם בניגוד לביקוש הרב, טרם הרגישה בשלה להוציא את אלבום הבכורה שלה.

ועוד »

מוסיקה 24
"מאז ומעולם כיסה את ראשי שיער דק, דליל ופגיע כפלומת אפרוח"
מוסיקה 24
מלבד היותו אחד המתמודדים בעונה הנוכחית של "מאסטר שף", מתן חליבה הוא קודם כל מעצב שיער. ולא סתם מעצב שיער, כי בין לקוחותיו יש לא מעט סלבריטאיות, כולל אחת בשם ריקי גל. אמנם ריקי (66) כבר בקושי נמצאת באור הזרקורים, אבל עכשיו היא חוזרת עם וידוי אישי: גל מטופלת אצל חליבה בשל העובדה שהיא מקריחה, והשניים החליטו לצלם סרטון שמציג את הטיפול שעברה אחרי שהזמרת לא דיברה על הנושא מעולם מעצם הבושה ותמיד חבשה פאות כדי שלא יראו. ריקי החליטה לנצל את הבמה של מעצב האישי שלה ולצאת מהארון כשהיא חושפת את המצב האמיתי של השיער ...