התחבר דרך פייסבוק
עמוד אומן
דיסקוגרפיה
תמונותריקי גל


ריקי גל בהופעה, 2011

ריקי גל (נולדה ב-7 ביולי 1950) היא זמרת ושחקנית ישראלית.


» לא


הופעות קרובות של ריקי גל
תאריך מקום
23.03.12 המשכן לאמנויות הבמה באר שבע
24.03.12 היכל הספורט נוקיה
30.03.12 יגור - תיאטרון יד למגינים
19.05.12 תיאטרון ירושלים לאמנויות הבמה


ynet ידיעות אחרונות
ריקי גל: "פרידה יכולה לגרום לי לרצות למות"
ynet ידיעות אחרונות
בגיל שנתיים הוריה של ריקי גל נטשו אותה ומסרו אותה למוסד. היא מספרת לד"ר אילן טל על ההשפעה של הנטישה על חייה, על הזכרונות הטובים שהיא מנסה לגייס ברגעים הקשים ועל האהבה שעזרה לה להתגבר על הדרך שעברה. פרק בסדרה "יד על הלב". ד"ר אילן טלפורסם: 05.07.17 , 08:51. 00:00. spaceplay / pause. qunload | stop. ffullscreen. shift + ←→slower / faster. ↑↓volume. mmute. ←→seek . seek to previous. 12… 6 seek to 10%, 20% … 60%. X. by Taboola by Taboola · Sponsored Links Sponsored Links · Promoted Links Promoted Links.

ועוד »

הארץ
אוזניות שנותנות את הכבוד הראוי ל"היי שקטה" של ריקי גל
הארץ
יש רק שתי בעיות עם ה-H9. אחת מהן היא המחיר, אבל באמת ציפיתם למחיר מציאה על אוזניות הדגל של B&O? הבעיה השנייה דווקא תשמח כל רופא אוזניים. הינך עוקב בהצלחה אחרי גד גניר. ניתן לראות עדכונים על כתבות חדשות בעמוד הארץ שלי. סגור. שלח התראה על כל כתבה חדשה של גד גניר. אימייל. אנא הזינו כתובת אימייל. שלח. סגור. 1. רוצים לקרוא את גד גניר ראשונים? הירשמו כאן ותקבלו התראה במייל על כל כתבה חדשה. דוא"ל. שלח. לא כרגע. תודה שנרשמת, אם זו הרשמתך הראשונה, יש לאשר את ההרשמה במייל שנשלח אליך בדקות הקרובות בחזרה לדף כתבה ...

ועוד »

מעריב
ריקי גל, "נערת הרוק" שרה על סקס וסמים, בשיר שהצנזורה אסרה
מעריב
30 שנה חלפו מאז שיצא אלבום הבכורה של ריקי גל והפך אותה לרוקסטארית. כעת היא חוגגת במופע משירי האלבום המיתולוגי ומסבירה איך קרה ש"נערת הרוק" הפרובוקטיבי הפך ללהיט. כשאומרים ריקי גל עולה מיד הדימוי "נערת הרוק": בלונדינית, מחוספסת, חצופה, אקסצנטרית, בעלת קול עוצמתי, חודר ופוצע, שהפך חלק בלתי נפרד מפסקול חיינו בארבעת העשורים האחרונים. "אופי המוזיקה שלי הוא לא בדיוק מה שמקובל", היא אומרת. "הוא אחר מהנוף הישראלי. זו הסיבה לכך שהוא מחזיק גם היום. האופי הרוקיסטי, האופי הפאנקי, אופי הבלדות. אף פעם לא הלכתי עם הזרם".

ועוד »