התחבר דרך פייסבוק
עמוד אומן
דיסקוגרפיה
תמונותאאוחניה סוארס


מריה אאוחניה סוארס ריברו (בספרדית: María eugenia suárez rivero; נולדה ב-9 במרץ 1992 בבואנוס איירס שבארגנטינה) היא שחקנית, זמרת ודוגמנית ארגנטינאית.

סוארס התחילה את הקריירה שלה בתור דוגמנית בהיותה בת 6. ב-2003 החלה את דרכה כשחקנית בטלנובלה לילדים "פינת אור" בהיותה בת 11, וב-2004 שיחקה בסדרה "פלוריסיינטה" את דמותה של פאס. בשנת 2005 שיחקה בטלנובלה "אמור מיו", בתפקיד ויולטה. ב-2006 השתתפה סוארס בתוכנית "אמו דה קאסה", שם שיחקה את דמותה של קאטלינה.

בשנת 2007 סוארס החלה להשתתף בטלנובלה המצליחה "כמעט מלאכים", בה גילמה את דמותה של חסמין רומרו. סוארס השתתפה בלהקה שהוקמה בעקבות הסדרה, Teen Angels. בינואר 2011 פרשה סוארס מן הלהקה, אשר ממשיכה לפעול גם לאחר סיום שידור הסדרה.

לאחר פרישתה מהלהקה סוארס החלה להשתתף בסדרה "היחודיים", אשר משודרת בערוץ TELEFE הארגנטינאי.

סוארס ביקרה בישראל ארבע פעמים - בפעם הראשונה במסגרת מסע ההופעות של הסדרה 'פינת אור', ושלוש פעמים נוספות במסגרת הסדרה 'כמעט מלאכים'.

בנוסף לקריירת המשחק שלה, סוארס דיגמנה לחברות אופנה מצליחות בארגנטינה.שירים
מ


This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news

פרוגי - אתר נוער
סוף סוף: אאוחניה סוארס תככב בסרט חדש
פרוגי - אתר נוער
אחרי שכבשה אותנו בלא מעט סדרות מצליחות במיוחד כמו כמעט מלאכים, ואפילו בסרט "מגוחכת" בו היא שיחקה תפקיד דרמתי ויוצא דופן, אאוחניה סוארס חוזרת וזה מפתיע מתמיד. כל הפרטים! לידור זוארץ פרסום ראשון: 11/04/2016, 10:38 |. אאחוניה עדיין מככבת ותשחק בסרט חדש על המסך. הסרט נקרא בתרגום חופשי "חוט אדום של גורל" או פשוט "חוט אדום" (כן כן, מדובר באותו החוט אדום ששמים על היד ואפשר לקנות אותו בירושלים) והוא מספר על בחורה, שאותה תשחק אאחוניה, שהיא דיילת בטיסות. יום אחד היא פוגשת בנוסע מיוחד והשניים מתאהבים אבל האהבה לא ...