התחבר דרך פייסבוק
עמוד אומן
דיסקוגרפיה
תמונותנוי בן -אבו


 

שירים
א
עmako
עדן בן זקן שרה "בונבון", סטטיק ובן אל ברמיקס ל"זהב" An error occurred. An error occurred. An error occurred. An error occurred.
mako
בכל חמישי בערב יש המון מסיבות, אבל זו שעומדים אליה בתור כל כוכבי הפופ של ישראל נמצאת בכלל ברדיו. התכנית של נוי אלוש בגלגלצ, שמביאה מדי שבוע אמנים כדי לבצע קאבר או מאש-אפ באולפן, חוגגת 50. וכיאה למוסד מוזיקלי בהתהוות, זה לא נגמר בעוגה וזיקוק. סטטיק ובן אל הגיעו לעשות יחד עם פלד רמיקס ל"זהב", אליעד עשה מחרוזת כל השירים שדומים ללהיט התקופה "Shape of You" של אד שירן ועדן בן זקן פינקה בגרסה משלה ל"Bonbon" של ארה איסטרפי (וכן, זה אומר שהיא שרה באלבנית).

ועוד »

הארץ
תינוק בן שנה וחצי טבע למוות בבריכת נוי בגן ציבורי בהרצליה
הארץ
התינוק ביקר עם אמו ואחיו בגינה ברחוב סוקולוב בעיר, ובשלב מסוים נעלם. אמו מצאה אותו בבריכה ומותו נקבע לאחר פעולות החייאה. בסכנין נפגע קשה בן 6 שטבע בבריכה במרכז הספורט העירוני. 08.12.2015 17:39 עודכן ב: 20:30. לי ירון · נעה שפיגל. שמור. 0תגובות שתף בפייסבוק. פעוט עומד ליד ברכת הנוי בהרצליה בה טבע למוות פעוט אחר, הערב ברכת הנוי בה טבע הפעוט בהרצליה, הערבעופר וקנין. תינוק בן שנה וחצי טבע למוות אחר הצהריים (שלישי) בברכת נוי בהרצליה. נסיבות המקרה אינן ברורות, המשטרה פתחה בחקירה. בשעות הערב טבע בבריכה שבמרכז ...
תינוק בן שנה וחצי טבע למוות בבריכת נוי בהרצליהmako
טרגדיה בהרצליה: פעוט בן שנה וחצי טבע למוות בבריכת נויחרדים10

כל 15 הכתבות החדשות »