התחבר דרך פייסבוק
עמוד אומן
דיסקוגרפיה
תמונותנוי אלוש


נוי אלוש (נולד ב-13 באוגוסט 1979) הוא עיתונאי, מוזיקאי, אמן מדיה ושדרן רדיו ישראלי.

עיסוקו העיקרי הוא יצירת רמיקסים ופרודיות מוזיקליות ב-YouTube בנושאים חברתיים ופוליטיים. אלוש הוא חצי מצמד המוזיקה האלקטרונית הישראלי "חובבי ציון" שהתפרסמו בשנת 2006 בלהיט "רוצה בנות". כמו כן כתב בעבר עבור המגזין "רייטינג".

בנוסף מגיש אלוש את מגזין המוזיקה "refresh" ברדיו דרום. בעבר שימש כעורך מוזיקלי ברדיו תל אביב.שירים
כmako
יאללה עגבניה: שופטי "מאסטר שף" ברמיקס של נוי אלוש
mako
יאללה, עגבניה - נוי אלוש מאסטר שף רימיקס. Posted by Noy Alooshe. 37,447 Views. app-facebook. Video Unavailable. Sorry, this video could not be played. Learn More. עוד בעונה החדשה של "מאסטר שף": בחנו את עצמכם: האם המנה הזאת עברה אודישן או לא? מבחן הטעימות הגדול: כמה מרכיבים יש במנה חריפה של צ'ילי קון קרנה? מה מצפה לנו בעונה החדשה? הצצה לאודישנים של "מאסטר שף" · "מאסטר שף" - שבת, ראשון ושלישי ב-21:00 בערוץ 2, קשת. מה דעתך? 21. פצצה. 2. נראה טוב. 5. בסדר. 11. לא משהו. 9. דוחה. מצאתם טעות בכתבה? ספרו לנו ונתקן.


NRG
המסמפל הלאומי: נוי אלוש מתמכר להצלחה An error occurred. An error occurred. An error occurred. An error occurred. An error occurred. An error occurred.
NRG
אהוד מקסימוב | 7/8/2015 14:21. תגיות: נוי אלוש. כוכב האינטרנט נוי אלוש שותה את החיים בקשית, ונהנה מכל רגע. הוא מתעסק במוזיקה שהוא אוהב ומתפרנס ממנה יפה, משרדי פרסום מחזרים אחריו במרץ, והשם שלו חם מתמיד בגזרת היוטיוב והסרטונים הוויראליים. אבל למרות ההצלחה אלוש לא שוכח שרק לפני כמה שנים הוא כמעט איבד כיוון, ומצבו היה אחר לגמרי. » הירשמו למהדורה המרכזית וקבלו כל יום ב-15:00 את הכותרות הכי מעניינות. עוד כותרות ב-nrg: • טבעונים למיכל אנסקי: שתפשטי את הרגל • 50 גוונים של שחור: ארוטיקה בשכונה החרדית • "צייר עד ...


מוסיקה 24
מירי רגב ברמיקס "חיית מחמד מהשמאל"
מוסיקה 24
הרמיקסר של המדינה נוי אלוש מכה שוב ומוציא את הרמיקס "חיית מחמד של השמאל", המבוסס על נאום שנשאה מעל במת הכנסת חברת הכנסת הצבעונית מירי רגב בנושא עליית יהודים ומוסלמים להר-הבית. אלוש לקח משפטי מפתח מהנאום, כמו תפילת "שמע ישראל", התפילה המוסלמית לאללה וכמובן משפט המפתח "חיית מחמד של השמאל", וכרך אותם יחד עם מוזיקת רקע אוריינטלית שיוצרת קליפ חדש ומגניב. בין מירי רגב לקדאפי. זו הפעם השלישית שנוי אלוש ממקסס את מירי רגב מסיעת "הליכוד ביתינו" ודוברת צה"ל לשעבר, אחרי הלהיטים "שכונה כפיים" ו"תגיד לי, אתה סתום ...

ועוד »