התחבר דרך פייסבוק
עמוד אומן
דיסקוגרפיה
תמונותנוי אלוש


נוי אלוש (נולד ב-13 באוגוסט 1979) הוא עיתונאי, מוזיקאי, אמן מדיה ושדרן רדיו ישראלי.

עיסוקו העיקרי הוא יצירת רמיקסים ופרודיות מוזיקליות ב-YouTube בנושאים חברתיים ופוליטיים. אלוש הוא חצי מצמד המוזיקה האלקטרונית הישראלי "חובבי ציון" שהתפרסמו בשנת 2006 בלהיט "רוצה בנות". כמו כן כתב בעבר עבור המגזין "רייטינג".

בנוסף מגיש אלוש את מגזין המוזיקה "refresh" ברדיו דרום. בעבר שימש כעורך מוזיקלי ברדיו תל אביב.שירים
כmako
יאללה עגבניה: שופטי "מאסטר שף" ברמיקס של נוי אלוש
mako
יאללה, עגבניה - נוי אלוש מאסטר שף רימיקס. Posted by Noy Alooshe. 37,294 Views. Play. 0:00. Unmute. HD. Captions. More Settings. Additional Visual Settings. Enter Fullscreen Open in a new tab · יאללה, עגבניה - נוי אלוש מאסטר שף רימיקס. Posted by Noy Alooshe. 37,294 Views. Video Unavailable. Sorry, this video could not be played. Learn More. עוד בעונה החדשה של "מאסטר שף": בחנו את עצמכם: האם המנה הזאת עברה אודישן או לא? מבחן הטעימות הגדול: כמה מרכיבים יש במנה חריפה של צ'ילי קון קרנה? מה מצפה לנו בעונה החדשה?


NRG
המסמפל הלאומי: נוי אלוש מתמכר להצלחה An error occurred. An error occurred. An error occurred. An error occurred. An error occurred. An error occurred.
NRG
אהוד מקסימוב | 7/8/2015 14:21. תגיות: נוי אלוש. כוכב האינטרנט נוי אלוש שותה את החיים בקשית, ונהנה מכל רגע. הוא מתעסק במוזיקה שהוא אוהב ומתפרנס ממנה יפה, משרדי פרסום מחזרים אחריו במרץ, והשם שלו חם מתמיד בגזרת היוטיוב והסרטונים הוויראליים. אבל למרות ההצלחה אלוש לא שוכח שרק לפני כמה שנים הוא כמעט איבד כיוון, ומצבו היה אחר לגמרי. » הירשמו למהדורה המרכזית וקבלו כל יום ב-15:00 את הכותרות הכי מעניינות. עוד כותרות ב-nrg: • טבעונים למיכל אנסקי: שתפשטי את הרגל • 50 גוונים של שחור: ארוטיקה בשכונה החרדית • "צייר עד ...


mako
רמיקס חייה: מירי רגב נגד נוי אלוש An error occurred.
mako
התכנית "הנבחרים" בהגשת עודד מנשה, ממשיכה לתת טעימה מהצד הפחות אפל של נבחרי הציבור ומתמקדת בתחנות המוזיקליות בחייהם. היום (16:45, ערוץ 24) תגיע לאולפן מירי רגב ותדבר על אחד הרגעים המוזיקליים הכי ויראליים שהיא הייתה מעורבת בהם - הרמיקס שעשה עליה נוי אלוש. An error occurred. Try watching this video on www.youtube.com, or enable JavaScript if it is disabled in your browser. >> מהם השירים האהובים על הפוליטיקאים? "זה לא עבר לידי, אבל בסדר אני מבינה את תפקידה של הסאטירה", היא אומרת אך מיד מסייגת, "נוי עשה משהו ...