התחבר דרך פייסבוק
עמוד אומן
דיסקוגרפיה
תמונותאופירה גלוסקא


אופירה גלוסקא (שגיא) (נולדה ב-1949) היא זמרת ישראלית.

גלוסקא נולדה בשכונת פג'ה ליד פתח תקווה. כבר בילדותה בלט כשרון השירה שלה, והיא החלה ללמוד פיתוח קול ושרה במסגרת מקהלות שונות. שירתה בצוות ההווי של הנח"ל, שם שרה בין השאר את "חורשת האקליפטוס" מאת נעמי שמר (בדואט עם צילה דגן). לאחר מכן עברה ללהקת הנח"ל עצמה, והשתתפה בתוכנית "קרנבל בנח"ל". בין השאר שרה את הלהיטים "שלווה" (כסולנית) ו"החיים היפים" (עם מוטי פליישר). חבר הלהקה, נחום שגיא, הפך לימים לבעלה.

בשנים שלאחר שירותה הצבאי השתתפה בהצגות תיאטרון, פסטיבלים ומופעי זמר שונים, ובין השאר הופיעה יחד עם בנה, הזמר גיא שגיא. בשלב מסוים לקתה במחלת הסרטן, ונאלצה להפסיק להופיע[1].

בשנת 2000 יצא אלבום אוסף משיריה.שירים
ח

הופעות קרובות של אופירה גלוסקא
תאריך מקום
03.05.12 בית אבי חי

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news

"ישנתי בעמידה": בגיל 66, אופירה גלוסקא מוציאה שיר חדשמעריב
פתאום מהדהד קול מוכר מעל גלי האתר, או אז צפה ועולה השאלה: האם זאת היא. ובכן, זאת לגמרי היא. אופירה גלוסקא, זמרת שממשיכה להלהיב קהל ברחבי הארץ, אבל משום מה מעולם לא יצאה עם אלבום משלה, צצה לפתע עם שיר אולפן, לראשונה מאז שהקליטה בשנת אלפיים (אכן, לפני 16 שנה!) את השיר "ברכי" לאלבום אוסף שהוציאה. השאלה היכן הייתה עד עכשיו אינה מביכה אותה. "ישנתי בעמידה, מה שנקרא", היא מגיבה בהומור. "במשך השנים הייתה לי בעיה להקליט, אבל נשברתי ואיבדתי אמון לאחר שלרגל המופע עם הבן שלי, גיא שגיא, השקענו הרבה כסף בהקלטת שיר ...