התחבר דרך פייסבוק
עמוד אומן
דיסקוגרפיה
תמונותמרב סימן טוב


הפניהמרב סמן טוב

שירים
א
ה
מ
תמוסיקה 24
בכורה: מרב סימן טוב באלבום חדש
מוסיקה 24
מרב סימן טוב, עטיפת אלבום מרב סימן טוב, עטיפת האלבום החדש | צילום: יחסי ציבור. מרב סמן טוב מוציאה את אלבומה החדש "מרב סמן טוב", שכל השירים בו הם פרי עטה. את האלבום הפיק מוזיקלית עמוס בן דוד, שגם מתופף. איתו מנגנים יונתן לוי בבס וברק חנוך בגיטרה. מהאלבום הוציאה השנה סימן טוב ארבעה שירים: "חצי חיוך", "אל תגידי לא (מה שחכית בגללו)", "גבר" ושיר הנושא של האלבום "ככה אני". בעקבות השירים צרף יהודה פוליקר את סימן טוב לסיבוב ההופעות הנוכחי שלו כזמרת ליווי. כמו כן יצרה סימן טוב עבור מירי מסיקה את הלהיט "מלך ...


NRG מעריב
צילום ולחן: ראיון עם מרב סימן טוב
NRG מעריב
"כי ככה אני. מחייכת לעצמי. אוהבת אותי רק כשאתה אוהב אותי", במילים אלה נפתח "ככה אני", הסינגל השלישי מהאלבום החדש, בנתיים ללא שם, של מרב סמן טוב (30). קדמו לו הסינגלים "מה שחיכית בגללו" ו"גבר". סמן טוב זכורה בעיקר בזכות שיריה "אם תבוא" ו"איסתנא", שיצאו בשנת 2003, אבל היא אומרת שהשתנתה בשנים האחרונות, והדבר ניכר באלבום החדש. "אני במקום אחר ממה שהייתי פעם", היא מספרת. "אני חושפת את הרגשות שלי בלי להתנחמד".

ועוד »

מוסיקה 24
חמישיית רוק בשחור-לבן
מוסיקה 24
מרב סימן טוב - "גבר". מרב סימן טוב פרומו מרב סימן טוב | צילום: אילן שפרנסקי. מרב סימן טוב מוציאה את "גבר", שיר רוק אותו כתבה והלחינה, שיוצא כסינגל שני מאלבומה החדש. סימן טוב שרה: "לחיות עם גבר / לקום איתו בבוקר / לנשום אותו פנימה / גם אהובה / גם אמא / לחיות עם גבר / לישון איתו בחדר / לסעוד אותו כשרע לו / לכעוס עליו כשטוב לו מדי / בלעדי". מרב סימן טוב התפרסמה באלבום הבכורה "מאמינה במלאכים" (2003) שכלל את הלהיטים "אם תבוא" ו"איסתנא". במאי האחרון הוציאה את השיר "מה שחיכית בגללו", כסינגל ראשון מתוך אלבומה השני.