התחבר דרך פייסבוק
עמוד אומן
דיסקוגרפיה
תמונותאופיר לובל


אופיר לובל בהופעה אופיר

אופיר לובל (נולד ב-25 במאי 1976) הוא אחד מחברי שלישיית פרוזאק, שחקן, זמר, תסריטאי ובמאי. חבר באקו"ם.

לובל נולד ב-1976 לד"ר יהודית וד"ר רון לובל, שהיו אז סטודנטים באוניברסיטת בולוניה באיטליה, בה בילה את שנות חייו הראשונות.

לפני שירותו הצבאי בילה לובל שנה בבוסטון, מסצ'וסטס שם למד מוזיקה ב Berklee College of Music ואנימציה ממוחשבת בMuseum of Fine Arts, Boston. לאחר שירותו הצבאי יצא שוב לארצות הברית למספר חודשים להדרכת נוער במוזיקה.

לאחר חזרתו לארץ החל את לימודיו בבית הספר הגבוה למשחק "בית צבי", במסגרתו השתתף במספר הצגות וכן זכה בפרס "שחקן מצטיין" בתום שנת הלימודים הראשונה וזכה במלגת לימודים על שם שרגא פרידמן.

בשנת 2000 החל לובל להשתתף בתוכנית ההומור הטלוויזיונית "דומינו" ששודרה בערוץ 2, לצידם של: מיה דגן, עדי אשכנזי, ענת מגן, אילן פלד, יובל סמו, שלומי קוריאט וקומיקאים נוספים. במקביל הפך לכתב אינטרנטי באתר האינטרנט "תפוז אנשים" במדור פנאי ובידור.

בתום לימודיו, שיחק לובל במספר הצגות במסגרת התיאטרון החברתי הישראלי לנוער ובמקביל הקים ביחד עם יובל סמו ושלומי קוריאט את שלישיית פרוזאק. [1] בשנת 2003 זכתה השלישייה בתואר אנשי השנה בבידור שהעניק ערוץ 2.

השלישייה הופיעה בכ-800 הופעות בכל רחבי הארץ, בארצות הברית, ובפני חיילים בבסיסי צה"ל השונים. בשנת 2007 לקחו חברי השלישייה פסק זמן מרצף ההופעות, ופנו לדרכים מקצועיות שונות, אך הם עדיין מופיעים בהרכב המקורי במקומות שונים בארץ.

לובל חזר לאהבתו הראשונה, המוזיקה, והחל להקליט ולהוציא סינגלים: "בתוך העצבות", "איך את עושה את זה" שהוקלט גם בוידאו קליפ בבימויו של ליאור אשכנזי, ו"בשקט". בשנת 2007 החל לובל לביים ולכתוב תסריטים לקליפים לזמרים שונים, בהם הקליפ שביים לגלית הלל [1]. קליפ שביים לאמילי קרפל, [2], זכה ב-8 במרץ 2008 במקום רביעי במצעד הקליפים העולמי World Chart Express של ה MTV, קליפ נוסף ביים לשיר "נמשים" של קרפל [3] קליפ זה זכה בפרס בפסטיבל בינלאומי לסרטים קצרים ‏‏[4] ‏‏[5], ביים קליפ לשיר "עד סוף אפריל" של קורין אלאל [6], קליפ ל "ורציתי שתדעי" של שירי מימון [7] וקליפ ללהקת סינרגיה [8], קליפ ל"העיניים שלי" של ליאור נרקיס ‏‏[9] קליפ לשיר של סאבלימניאל ודנה אינטרנשיונל [10]

לובל נשוי ואב לבן ולבת. הוא מופיע במופע רוק עם שירים מפרי עטו (מילים ולחנים) ברחבי הארץ, אופיר עוסק כיום בבימוי קליפים ותוכניות בטלוויזיה כמו צילומי החוץ של תוכנית הבידור "צחוק מעבודה" המשודרת בערוץ 2. בימים אלו מוציא לובל את אלבומו הראשון.שירים
א
ב


This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news

mako
"כבר בגיל 11 ידעתי שתפקידי בעולם הוא להיות במאי קולנוע" An error occurred. An error occurred. An error occurred.
mako
אופיר לובל | צילום: אפרת לובל, יחסי ציבור הרצאה על קולנוע בקיבוץ. קיץ 1986. אני בן 10, ילד בקיבוץ, ואבא שלי לוקח אותי לראשונה בחיי להרצאה על סרטים. הרצאות שבאו מחוץ לקיבוץ היו דבר נדיר מאוד. כל המועדון התמלא בחברי קיבוץ סקרנים שבאו לראות במאי שהציג את סרטיו. אני ישבתי בשורה הראשונה וצפיתי באדם מספר על חלום שהיה לו – חלום שהפך, לאחר עבודה רבה, למציאות ויזואלית. ואז הבנתי שאפשר לתרגם חלומות. ממש לגרום להם להפוך למשהו מוחשי וככה לצפות בהם שוב ושוב, לעצב ולשמר אותם לתמיד. כילד שחולם ומדמיין כל שנייה אפשרית ...


ynet ידיעות אחרונות
זה לא סט, זה מופע סטנד-אפ: אופיר לובל על "מה כבר יכול לקרות?!"
ynet ידיעות אחרונות
אחרי התנסות ארוכה בתוכניות בידור בטלוויזיה, יצא אופיר לובל להרפתקה קולנועית עם קומדיית הנונסנס "מה כבר יכול לקרות?!", אליה הביא את רוח השטות ואת הסטנדאפיסטים האהובים עליו, וגם נתן להם להשתולל על הסט. "הדמות נמצאת בשחקן יותר מאשר בטקסט", הוא אומר. הערות הבמאי. אמיר בוגןפורסם: 12.08.15 , 16:58. חלקכם בוודאי זוכרים את אופיר לובל כסטנדאפיסט מההרכב "שלישיית פרוזק", אותו הקים ביחד עם שלומי קוריאט ויובל סמו. לאחרים הוא נראה אולי מוכר עוד מימי השתתפותו בתוכנית המערכונים "דומינו" ששודרה לפני 15 שנה. בתעשיית ...