התחבר דרך פייסבוק
עמוד אומן
דיסקוגרפיה
תמונותמוקי D


 

שירים
בNRG
ביקורת: מוקי של פעם היה צוחק על מוקי של היום
NRG
EnergyBillCruncher Solar Quotes · Delaware Residents Get Approved For $0 Down SolarEnergyBillCruncher Solar Quotes. Undo. EverQuote Insurance Quotes · Harrington, Delaware: This Brilliant Company Is Disrupting a $200 Billion IndustryEverQuote Insurance Quotes. Undo. Easy Breathe · #1 CPAP Cleaner Now on SaleEasy Breathe. Undo. Kelley Blue Book · Presenting the 10 Most Awarded Cars of 2017Kelley Blue Book. Undo. FinanceBlvd · The Rock's Car Is Far From What You'd ImagineFinanceBlvd.


נענע 10
לא רק "מטומטמת": מוקי משחרר שיר מרגש
נענע 10
לצד תפקידו כמנהל בית הספר הפרובלמטי ב"מטומטמת", דני ניב, המוכר לכולנו כ"מוקי" משחרר סינגל חדש מאלבום חדש שבדרך - "דבר איתי", אותו כתב מוקי, הלחין דודו טסה ועיבד והפיק מוסיקלית אורי אבני. כהרגלו, מוקי לא מתפשר בשירים של "בינו לבינה", אלא מעמיק אל נבכי הנפש ומשחרר שיר עוצמתי עם מסר חברתי, נוקב וחשוב על להוציא, לדבר ולשדר כנות, לא להיסגר ולא לאכול את הלב לבד. מוקי לא מתיימר להיות מבצע ענק אלא מצליח להביא את הרגש והכנות בביצוע מה שהופך אותו למבצע ענק גם מבלי להתכוון לכך. לשמוע ולהתענג.

ועוד »

NRG
אין מדליה: מוקי נכנע לשבדטואשווילי בקרב על הארד
NRG
nrg ספורט | 8/8/2016 22:35. אין מדליה: שגיא מוקי הפסיד הערב (שני) ללאשה שבדטואשווילי הגיאורגי בקרב על מדליית הארד. דווקא אחרי פתיחה טובה של הישראלי, שניצח שלושה קרבות רצופים ועלה לחצי הגמר, הוא רשם שני הפסדים ברציפות ונותר בידיים ריקות. כל התכנים הכי מעניינים - בעמוד הפייסבוק שלנו. צילום: AFP. רק כמעט. שגיא מוקי צילום: AFP. מוקי נראה חד מאוד בפתיחה, אבל שבדטואשווילי הגיב בטקטיקה התקפית משלו והקרב היה מאוד מאוזן בדקה הראשונה. הגיאורגי הצליח להכשיל את מוקי, אך הישראלי התחמק מאיפון עם אתלטיות מרשימה. לאחר ...

ועוד »