התחבר דרך פייסבוק
עמוד אומן
דיסקוגרפיה
תמונותמגפיים


זוג מגפי-אופנוע גותיים מגפיים חומות

מגף (וברבים מגפיים) הוא פריט-הנעלה סגור וגבוה המכסה את קימור כף הרגל והקרסול בשלמותם. מִפתח מגף עשוי להיות גבוה יותר ולהגיע עד לברך ולעתים נדירות עד סמוך למפרק הירך.

בעבר שימשו מגפיים כמחסה לרגל כמו גם כסממן מעמדי, והיו עשויים בעיקר מעור; כיום ניתן לאפיין שתי קבוצות של מגפיים מודרניים: האחת - פונקציונלית, שבה מיוצרים מגפיים המיועדים להליכה בתנאי מזג אוויר קשים, גשם או תנאי שטח, רכיבה או צבא, אלה עשויים מחומרים עבים וגסים החל מעור דרך גומי מוקשח ועד סוגים שונים של אריגים סינתטיים, הקבוצה השנייה היא מגפיים יומיומיים, שהתפתחו כפריט אופנה.

באופן מסורתי, מגף הוא בעל סוליה עבה וקשיחה יותר מנעל רגילה; עם זאת שכיחים גם דגמים - שהמוכּ‏ר בהם הוא מגף-הגשם שמזוהה עם ילדים - שעשויים יריעת גומי סינתטי וכל תכליתם היא מניעת הירטבות הגרב בשלוליות עירוניות. ככלל, מגפיים אינם מעוצבים לאפשר גמישות יתרה או אווירודינמיות מיוחדת של התנועה ושל הרגליים, כי אם להליכה או רכיבה תוך יציבות מקסימלית של הנועל (תנאי זה, אכן, אינו מתקיים במידה מרובה במקרה של מגפי-עקב אופנתיים).

את טווח אפשרויות השימוש בחוץ - לכאן או לכאן - קובעת מידת האטימות והחומרים.שירים
פ

הופעות קרובות של מגפיים
תאריך מקום
04.02.12 ברלה מיוזיק קלאב

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news

וואלה!
זו הדרך שלכן להשיג את המגפיים הרותחים של העונה
וואלה!
מגפיים של סן לורן המצופים ב-3,000 קריסטלים כסופים נצפו על קנדל וריהאנה, והפכו להיסטריה. למרות המחיר המשוגע (10,000 דולר), נפתחה כבר רשימת המתנה לדגם המבוקש. אך אל דאגה, איתרנו אופציה חלופית במחיר נגיש לפשוטות כמונו. 60 זוגות בלבד נחתו בארץ, להלן כל הפרטים. תגיות: מגפיים · סן לורן · סטיב מאדן. אלינור דביר יום שני, 06 בנובמבר 2017, 07:05. שתף; 1 תגובות; שמור. מגפי קריסטל של סן לורן לחורף 2017/18 בעלות 10,000 דולר (אתר רשמי). כמו כדור דיסקו מהפנט. מגפי ניקי וקריסטלי הסברובסקי של סן לורן (צילום: יח"צ חו"ל ...


הארץ
רק מגפיים על הקרקע יאכפו את הפסקת האש בסוריה
הארץ
למרות הכשלונות הרבים שנרשמו בשנים האחרונות, הפסקת האש שעליה הכריזו רוסיה וארצות הברית בגולן הסורי אינה לגמרי נטולת סיכוי. כששתי המעצמות מטילות את כובד משקלן בזכות הסדר, צבא אסד והמיליציות המקומיות עשויים להיענות בחיוב, לפחות לזמן קצר. אולם מנקודת מבטה של ישראל, הבעיה האמיתית היא ארוכת טווח: לא הפסקת הירי (אף שגם זו תהיה תוצאה חיובית עבורה, משום שבכך יסתיימו אירועי ה"זליגה" לשטחה), אלא שאלת נוכחותם של משמרות המהפכה האיראניים, חיזבאללה ומיליציות שיעיות בקרבת הגבול עמה בגולן. בנקודה זו התחזית אינה אופטימית ...