התחבר דרך פייסבוק
עמוד אומן
דיסקוגרפיה
תמונותירון


ירון, מילה שמשמעותה ישיר, יזמר. משמשת בעיקר כשם פרטי בעברית, אך גם כשם משפחה.

האם התכוונתם ל...

סופרים:

אמונה ירון – בתו של ש"י עגנון, שפירסמה לראשונה רבים מכתבי אביה.

אנשי אקדמיה:

חגית מסר-ירון – נשיאת האוניברסיטה הפתוחה, בעבר פרופסור מן-המניין בבית הספר להנדסת חשמל וסגנית הנשיא למחקר ופיתוח באוניברסיטת תל אביב.

אישי ציבור:

טלי ירון-אלדר – עורכת דין, נציבת מס הכנסה. עמוס ירון – אלוף בצה"ל ומנכ"ל משרד הביטחון. החל ממאי 2008 משמש כיושב-ראש חברת קצא"א (קו צינור אילת-אשקלון). רות ירון – עובדת משרד החוץ, דוברת צה"ל בדרגת תת אלוף בשנים 2002–2005.

אישים מתחום הבידור:

מרים ירון – מלכת היופי הראשונה של ישראל (בשנת 1950). נועה ירון – בעבר מנחה בטלוויזיה ומגישה ברדיו, כיום בעלת תשובה וחסידת ברסלב. נירית ירון – במאית ותסריטאית ישראלית.

שירים
ש

הופעות קרובות של ירון
תאריך מקום
13.02.12 מועדון לבונטין 7
01.02.12 היכל התרבות פתח תקווה
01.02.12 תיאטרון הסימטה
04.02.12 מועדון קלאב מכללת הד
05.02.12 מרכז ברודט לתרבות יהודית
16.02.12 היכל אמנויות הבמה הרצליה
23.02.12 תיאטרון חולון
02.02.12 תיאטרון תמונע
11.02.12 תיאטרון תמונע
03.02.12 מועדון דרום השרון

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news

ישראל היום
קח אותי, ירון
ישראל היום
חודש לפני שירון ברובינסקי חגג את יום הולדתו ה־40, הגיע המשבר המפורסם, אבל מכיוון לא צפוי. מזל גדול שבת זוגו, השחקנית מירב שירום, היתה שם לצידו. "התגלו לי שלוש פריצות דיסק", הוא נזכר ופניו מתעוותות. "שכבתי בסלון עם הידיים למעלה, כאבי תופת, לילות שלמים לא ישנתי, זריקות בגב. וכל הזמן היא סעדה אותי". מירב: "האמת היא שזה היה לא פשוט. הוא סבל נורא". ירון: "הייתי מושבת חודשיים. היינו הולכים לישון, איכשהו הייתי מצליח למצוא זווית, ואז התחילו הכאבים. כדי לא להעיר אותה הייתי זוחל לסלון ושוכב על השטיח, אבל השכיבה ...


ערוץ 7
סיפורם של ירון ואפרת על הבמה בטקסס
ערוץ 7
קונסול ישראל ביוסטון גלעד כץ נאם בפני אלפי נוצרים תומכי ישראל וסיפר על רצח בני הזוג ירון ואפרת אונגר הי"ד. ערוץ 7 , י"ט בכסלו תשע"ח 07/12/17 09:29. שיתוף. שלח לחבר. עליך למלא את שמך, כתובת הדוא\"ל שלך וכתובתו של החבר. כתובת דוא"ל למשלוח: שם השולח: כתובת דוא"ל של השולח: אפרת וירון אונגר הי"ד. באדיבות המשפחה. Consul General Katz gives remarks at Cornerstone Church for "A Night to Honor Israel". Info. Shopping. Tap to unmute. If playback doesn't begin shortly, try restarting your device. Your browser does ...