התחבר דרך פייסבוק
עמוד אומן
דיסקוגרפיה
תמונותהתאומות


 

שירים
אmako
התאומות האוקראיניות שחולקות הכל, אפילו עוקבים באינסטגרם
mako
בלט מעולם לא היה ענף שעניין במיוחד אותנו הגברים, אבל זה לא אומר שאנחנו לא יודעים להעריך בלרינה טובה. אם יש לה אחות, אז על אחת כמה וכמה – ואם יש לה אחות תאומה, אז בכלל פנטסטי. ככה יצא עם אלינה ואמיליה וולברוק, התאומות הבלרינות. בגיל 24, השתיים כובשות את הרשת עם סדרה של תמונות שמפגינות את הגמישות האדירה שלהן, שלא משאירה הרבה מקום לדמיון. חשבונות האינסטגרם שלהן מונים יחדיו כמעט 39 אלף עוקבים, עם 19.3 אלף עוקבים לכל אחת – כנראה שככה זה כשיש אחות תאומה. חולקים איתה הכל, אפילו עוקבים באינסטוש.


mako
רואים כפול האם יצאתם "לונדון מנצחת" או שהבקאתם לעצמכם "גול כפול"? ספרו לנו בתגובות ואולי תזכו בתאום מתנה
mako
1/14. מה היה שם הסרט הראשון של התאומות אולסן? "שפתינו חתומות". "To Grandmother's House We Go". "גול כפול". "יופי של צרות". הרשמה. נרשמת בהצלחה! 0. 0 שניות. האם יצאתם "לונדון מנצחת" או שהבקאתם לעצמכם "גול כפול"? ספרו לנו בתגובות ואולי תזכו בתאום מתנה. made by Rabbi Interactive Agency. mako תרבות בפייסבוק. מה דעתך? 16. מגניב. 2. קורע. 4. מעניין. 13. מעצבן. 8. מדכא. מצאתם טעות בכתבה? ספרו לנו ונתקן. תגיות: אשלי אולסן מרי קייט אולסן. 0 Comments. Sort by. Newest. Facebook Comments Plugin. תגובות ...


mako
התאומות שעושות אלפי דולרים מתמונות אינסטגרם
mako
את לורן בולן אתם כבר אמורים להכיר, אבל למקרה שיש פה אנשים תלושים שהשם לא מצלצל להם - נזכיר לכם שמדובר באינסטגרמית בת 24, שעושה אלפי דולרים מתמונות שהיא מעלה לרשת החברתית. לורן התפרסמה אחרי שהכירה את בן זוגה, ג'ק, בפיג'י לפני שנה. השניים לא הפסיקו להעלות פוסטים מטיולים משותפים מסביב לעולם, ובשלב כלשהו הרבה אנשי יח"צ הציעו אלפי דולרים עבור כל אחד מהם בתמורה לפרסום פוסטים אצלם. הזוג הפך להצלחה ענקית ברשת, ועכשיו מתברר שלאינסטגרמית האלוהית יש תאומה, והיא חיה לא פחות מדהים מאחותה.