התחבר דרך פייסבוק
עמוד אומן
דיסקוגרפיה
תמונות
הופעות קרובות של הראל סקעת
תאריך מקום
14.02.12 ברלה מיוזיק קלאב
08.06.12 תיאטרון גשר
10.05.12 המשכן לאמנויות הבמה באר שבע


וואלה!
פגז מן העבר: הראל סקעת מנשנש עם חבר מוכר
וואלה!
מי שנחשב לילד הטוב של תעשיית המוזיקה, אבל מוכיח לאחרונה שאין לו בעיה לומר את אשר על ליבו - פגש זמר אחר שנעלם מהנוף המקומי, לקפה ושיחה עמוקה. הראל סקעת, שיתוף פעולה בדרך? וואלה! סלבס הגשמה עצמית. תגיות: הראל סקעת · אריק ברמן. וואלה! סלבס I צילום: ניר פקין יום רביעי, 02 באוגוסט 2017, 00:04. שתף; שמור כתבה. אריק ברמן,הראל סקעת (ניר פקין). מה קורה חברים? אריק ברמן והראל סקעת. נראה כי לאמנים בישראל יש לוח זמנים מאוד לא ברור. זה לא סוד שאלא אם אתה אייל גולן, שרית חדד או כל מסלסל אחר, סביר להניח שהערבים שלך לא ...


ynet ידיעות אחרונות
"השיר ששמעת כשנלחמת על החיים": הראל סקעת שר לזכרו של פרישר גוטמן
ynet ידיעות אחרונות
בין האלפים הכואבים שהגיעו לטקס האשכבה לאמיר פרישר גוטמן, היה גם הזמר הראל סקעת. לזכרו, ביצע על הבמה את השיר "בדידות" ואת "קרן אור", אותו תאר כ"השיר ששמע בבית החולים כשנלחם על חייו". צפו בביצועים. עמי פרידמןפורסם: 25.07.17 , 16:30. X. הראל סקעת - "קרן אור" (צילום: אבי חי). by Taboola by Taboola · Sponsored Links Sponsored Links · Promoted Links Promoted Links . תמונות ראשונות: אסתי גינזבורג הריונית. Undo. Throne: Free Online Game · If you own a computer you must try this game!Throne: Free Online Game. Undo.

ועוד »

mako
"למצות את הדין עם הראל סקעת על ההמרדה החמורה"
mako
התנועה למדינה יהודית ודמוקרטית פנתה היום (18.7) ליועמ"ש ד"ר אביחי מנדלבליט בדרישה לחקור ולהעמיד לדין את הזמר הראל סקעת בגין המרדה. כזכור, אתמול קרא סקעת בחשבון הפייסבוק שלו לצעירים חד מיניים שלא להתגייס לצבא ולהפר חובות חובות אזרחיות, על רקע החלטת משרד הרווחה שלא לאפשר לזוגות חד מיניים לאמץ ילדים. "אני קורא לכם לא להתגייס לצבא! ויודעים מה, גם לא לשלם מיסים על הכסף שתרוויחו בקרוב, בכלל, כל חובה שהמדינה מבקשת מכם למלא פשוט תשימו זין", כתב סקעת בפוסט שהפך ויראלי ועורר סערה.
הראל סקעת: "אני קורא לכם לא להתגייס לצבא!"וואלה!
הראל סקעת: "לא להתגייס לצה"ל ולא לשלם מיסים"ערוץ 20 (הודעות לעיתונות)
"ניסיתי להעביר בפוסט, את הכאב שלי": הראל סקעת מגיב לסערה שיצרסרוגים
ynet ידיעות אחרונות -הארץ -ישראל היום
כל 31 הכתבות החדשות »