התחבר דרך פייסבוק
עמוד אומן
דיסקוגרפיה
תמונותהחמישיה הקאמרית


החמישיה הקאמרית היא תוכנית סאטירה ומערכונים שנוצרה על ידי אסף צפור, שהיה גם התסריטאי הראשי, ואיתן צור, שביים את כל פרקיה. התוכנית שודרה בין השנים 1993 - 1997, תחילה בטלעד בערוץ 2 ובהמשך בערוץ הראשון. לאורך השנים שודרה התוכנית בשידורים חוזרים במספר ערוצים, בהם ערוץ 3, ערוץ הקולנוע הישראלי של חברת הלוויין יס, ביפ והוט בידור ישראלי של חברת HOT וערוץ 10.

בינואר 2010 קיבלה התוכנית תואר עמית כבוד של בית הספר לקולנוע סם שפיגל.‏[1]

מנגינת הנושא של התוכנית היא Homecoming מאת המוזיקאי הארמני ארא דינקג'יאן.שירים
מהארץ
החמישיה הקאמרית: מכבי תל אביב הביסה את הפועל תל אביב 0-5 בתצוגה נפלאה
הארץ
הדרבי התל אביבי נערך בנתניה, כשמכבי מארחת את הפועל תחת שרביטו של גיא לוזון. איגיבור כבש כבר בדקה ה-6, טל בן חיים הבקיע את השני במתפרצת נהדרת ואת השלישי בגול אדיר, קיארטאנסון הוסיף צמד, אחד מהם במבצע אישי נפלא. במשחק מוקדם, הפועל באר שבע הביסה בחוץ את בני יהודה 0-3. הינך עוקב בהצלחה אחרי דור בלך. ניתן לראות עדכונים על כתבות חדשות בעמוד הארץ שלי. סגור. שלח התראה על כל כתבה חדשה של דור בלך. אימייל. אנא הזינו כתובת אימייל. שלח. סגור. 1. רוצים לקרוא את דור בלך ראשונים? הירשמו כאן ותקבלו התראה במייל על כל ...

ועוד »

YouTube
החמישיה הקאמרית - יגאל עמיר
YouTube
החמישייה הקאמרית במערכון משנת 1997 חוזה את העתיד באופן מצמרר כמעט. 20 שנה לרצח קרובים מאד... Category. Nonprofits & Activism. License. Standard YouTube License. Show more. Show less. Comments • 41. Default profile photo. Add a public comment... Top comments. Top comments; Newest first. Ori shem-ur1 year ago. הם לא חזו שום עתיד הוא עדיין בכלא. Read more. Show less. Reply 3 4. Matan Drory Retwitzer3 years ago. בקרוב אצלנו, הרי מהלליו מקבלים פרסים היום. Read more. Show less. Reply 1 2. גלבוע לביא3 years ago.


YouTube
החמישיה הקאמרית - פלדרמאוס באולימפיאדה
YouTube
החמישיה הקאמרית. Category. Comedy. License. Standard YouTube License. Show more. Show less. Comments • 22. Default profile photo. Add a public comment... Top comments. Top comments; Newest first. Yaniv Hadi8 months ago. פעם ראשונה אני שם לב שהוא מספר 6... Read more. Show less. Reply 2 3. Loading... View all 3 replies. View all 3 replies. Yaniv Hadi4 months ago. שואה ניראה לי. Read more. Show less. Reply 1. Freddy Lubin4 months ago. לא חשבתי על זה. אולי.. Read more. Show less. Reply 1. Hide replies.