התחבר דרך פייסבוק
עמוד אומן
דיסקוגרפיה
תמונות


מעריב
דפנה דקל חוזרת עם אלבום חדש: "כשחשוב לי, אני נלחמת עד הסוף"
מעריב
בין תחרות האירוויזיון ב־1992 לשיתוף הפעולה עם דודידו, הזמרת מעולם לא נעלמה מהמסך. עכשיו, בגיל 51, היא מוציאה אלבום אוסף והופעה: "זה בייבי שהוא רק שלי". יעקב בר-און. /. 22/07/2017 07:23. תגיות: דנה אינטרנשיונל סיגל שחמון דפנה דקל. דפנה דקל. (צילום:מירי צחי). שתף בפייסבוק שתף בטוויטר. דפנה דקל מעודה לא התיימרה להיות מהפכנית. כשאני מראה לה ציטטה מראיון שהעניקה לפני חצי יובל שנים - "כשחשוב לי, אני נלחמת עד הסוף; אם לא, אני מעדיפה לקחת שני צעדים אחורה" - היא איננה נרעשת. "25 שנה, אתה אומר?", היא מגיבה אגב ...


ynet ידיעות אחרונות
על קלטת ישנה: הקליפ הגנוז של דפנה דקל
ynet ידיעות אחרונות
כשדפנה דקל עשתה סדר בחומרים ישנים, היא הופתעה לגלות קליפ שצולם ב-1994 לשירה "מלאך", אותו גנזה בשעתו. 23 שנה לאחר מכן - היא החליטה לתת לו חיים חדשים. "מצאתי את עצמי מסתכלת בו בעיניים יותר סלחניות", אמרה. צפו בקליפ. עמי פרידמןפורסם: 02.07.17 , 12:12. X. דפנה דקל - "מלאך". by Taboola by Taboola · Sponsored Links Sponsored Links · Promoted Links Promoted Links . הבת של ספיר קופמן מדגמנת: "בשביל אמא זאת סגירת מעגל". Undo. Kelley Blue Book · See How Much A 2017 Subaru Forester Costs in HarringtonKelley Blue Book.

ועוד »

ynet ידיעות אחרונות
שרה ברחובות: האזינו לשירה של דפנה דקל
ynet ידיעות אחרונות
מי זה יוצא כל לילה אל הרחוב הריק? ב-1974 ביצעה להקה צעירה מאשדוד את "בלדה למנקה הרחוב". חלפו להן השנים והנה אשדודית נוספת, הלוא היא דפנה דקל, מגישה את השיר בביצוע טרי משלה. האזינו בבכורה. עמי פרידמןפורסם: 10.11.16 , 08:19. X. דפנה דקל - "בלדה למנקה הרחוב". by Taboola by Taboola · Sponsored Links Sponsored Links · Promoted Links Promoted Links . הבת של ספיר קופמן מדגמנת: "בשביל אמא זאת סגירת מעגל". Undo. Ynet · טרנד חדש בהשקעות הנדל"ן בארה"ב ,השקעת נדל"ן שקופה ונגישה החל מ-25,0…Ynet. Undo. History In Orbit.