התחבר דרך פייסבוק
עמוד אומן
דיסקוגרפיה
תמונותדודו פישר


דודו פישר, (נולד ב-18 בנובמבר 1951), זמר, שחקן וחזן ישראלי.

פישר נולד בפתח תקווה, בנם של מרים ומיכאל פישר. כאשר היה בן תשע עקרו הוריו לקריית טבעון, ופישר, בן למשפחה דתית, נאלץ ללמוד בבית ספר חילוני. בתיכון למד בישיבת נחלים הסמוכה לפתח תקווה.

בצבא שירת כסולן מקהלת הרבנות הצבאית. בגיל 22 החל ללמוד חזנות אצל החזן שלמה רביץ. פישר שימש כחזן הראשי בבית הכנסת הגדול בתל אביב וברמת גן. פישר הופיע כחזן בפני קהילות יהודיות במדינות שונות בעולם, בהן דרום אפריקה וארצות הברית.

פישר הופיע במחזמר "עלובי החיים", הוציא 25 תקליטים מסחריים בעברית וביידיש, העלה הצגת יחיד בשם "לעולם לא בשבת" באוף-ברודוויי והופיע עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית בניצוחו של זובין מהטה. ב-1998 דיבב פישר את דמותו של משה בסרט האנימציה "נסיך מצרים". במסגרת הסדרה הפופולרית "בגן של דודו" הוא מגלם "גננת" בגן ילדים ושר עם הילדים שירים בשלל נושאים, פרי עטה של הפזמונאית והמלחינה אורית וגנפלד. עד היום יצאו לאור 16 קלטות וידאו של "בגן של דודו".

פישר נשוי לטובה ואב לשלושה, ומתגורר בפתח תקווה, עיר הולדתו.שירים
ש


This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news

כלכליסט
בעקבות הגירושים: דודו פישר הגיש בקשה לפשיטת רגל
כלכליסט
בבקשה שהגיש הזמר לבית המשפט הוא כתב שהסכם הגירושים עליו חתם ב-2015 הותיר אותו חסר כל: "תחת לחץ ואיומים, הוטלו עלי חיובים כספיים אדירים שאיני מסוגל לעמוד בהם". פישר הוסיף שהוגבלה יציאתו מהארץ כך שפרנסתו כחזן ברחבי העולם נפגעה. זוהר שחר לוי 18:4426.11.17. תגיות: · דודו פישר · פשיטת רגל · זמר. הזמר דודו פישר הגיש לפני מספר ימים בקשה לפשיטת רגל לאחר שלטענתו הגירושים מאשתו הובילו אותו לקשיים כלכליים: "נטלתי על עצמי התחייבויות כספיות למשך כל חיי, כל קופות החיסכון שלי נפדו ונותרתי חסר כל". קראו עוד בכלכליסט ...


ישראל היום
הזמר דודו פישר: "אני פושט רגל"
ישראל היום
הזמר דודו פישר ( 66 ) הגיש לבית המשפט המחוזי בנצרת בקשה להכריז עליו כפושט רגל. לטענתו, אין ביכולתו לשלם את חובותיו המסתכמים ב- 1,560,000 שקלים. בתצהיר שהגיש לפני כמה ימים לבית המשפט המחוזי בנצרת נכתב כי "הוטלו עליו חיובים כספיים אדירים שאינו מסוגל לעמוד בהם". פישר טוען כי הוא ואשתו הנוכחית, העובדת כמפיקה ויחצנית, משתכרים יחד 20 אלף שקלים נטו בחודש, ובסכום זה הם מפרנסים שש נפשות. עוד הצהיר פישר כי במסגרת הסכם קודם שערך, כל נכסיו - לרבות העתידיים הצפויים מירושה - הועברו למשפחתו. שתפו. שתפו ...
בעקבות הגירושין: דודו פישר מכריז על פשיטת רגלסרוגים
הזמר דודו פישר מבקש פשיטת רגלNews1 מחלקה ראשונה

כל 3 הכתבות החדשות »