התחבר דרך פייסבוק
עמוד אומן
דיסקוגרפיה
תמונותגיים בויז


גיים בויז הייתה להקת בנים מז'אנר הפופ שהתפרסמה בשנת 2005 על ידי הסוכן רוברטו בן שושן. חברי הלהקה הם אדם יוסף, אושרי אלמוריש, שרון סנדלר, ערן מזור הכט ואביחי לוי. באוקטובר 2007 הודיע מנהל הלהקה על פירוקה בעקבות חוסר כדאיות כלכלית בהמשך תחזוק הלהקה.

חברי הלהקה הוציאו ב-2006 דיסק שלאחר ימים אחדים קיבל את התואר אלבום זהב ואף הופיעו בקדם אירוויזיון עם השיר "כמה אהבה", בו עלו לבמה כשהם עם חליפות ועניבות כאנטיתזה לדימוי של להקות הבנים. השיר הגיע לבסוף למקום השלישי, ולאחר מכן שודר מהופעה בתוכנית "המצעד" בערוץ מוסיקה 24.

מהאלבום יצאו הסינגלים "הזדמנות שנייה", "כמה אהבה", "אשמור את ליבי", "שמחה" ו"תני לי סיבה".שירים
א
ב
ג
ה
כ
ש
ת


This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news

mako
"הגעתי לאן שהגעתי בזכות כל אלו שטרקו לי את הדלת"
mako
כשאושרי אלמוריש היה נער ממושב חקלאי שחי עם אימו החד הורית, החלום הכי גדול שלו היה לעבור לתל אביב. הוא לא יכל לתאר לעצמו שהוא ימצא את עצמו עשור לאחר מכן זוכה ב"כוכב נולד" בדרום אפריקה, חותם חוזה הקלטות בחברה של אייקון ועובר לניו יורק כדי לעבוד על אלבום בכורה עם המפיקים הכי גדולים בעולם. כעת הוא מוציא סינגל בכורה מהאלבום הזה, "Crazy But Free". זה אולי נשמע כמו סיפור סינדרלה, אבל במקרה של אושרי זה לא קרה בן לילה. הדרך שלו להצלחה הייתה רוויית תהפוכות, ציפיות ואכזבות, אך כמו שהוא עצמו מעיד - "האופטימיות ...